Плюси
  • Насправді величезні виграші
  • Захоплююча бонусна гра
  • Дуже популярний відеослот
  • Відомий виробник
  • Високий RTP
Мінуси
  • Велика дисперсія
  • Невелика кількість онлайн казино

Найбільш популярний ігровий автомат від відомого виробника Novomatic.

© Novomatic

Гамінатор Deluxe Book of Ra це ремейк легендарного відеослота «Книжки», відомого у всьому світі. Гамінатор Делюкс це не тільки покращена графіка відеослота, але і оригінальна математика притаманна тільки «книжкам». Найбільші виграші трапляються саме в Гаминатор Книжки Делюкс. “Зона Азарту” пропонує всім грати безкоштовно в Deluxe Book Of Ra прямо зараз. Новий вигляд улюблених книжок кличе у світ легендарного Єгипту, щоб надати шанс відшукати свою книгу великого бога Ра. 

Правила автомата Гамінатор Книжки Делюкс:

Насамперед гравець повинен визначитися з кількістю ігрових ліній (1-9 ліній) і ставкою на кожну лінію. Натисканням кнопки «INFO» відкривається меню допомоги, де вказані всі комбінації автомата та суми виграшів по них відповідно до ставки на лінію.

Випадіння “Фараонів” може принести множення ставки до 2000 разів. Вам також неодмінно будуть випадати символи “Археолога”, які можуть принести множення ставки від 10 до 5000 разів. 

Книга Ра – Скаттер – символ, джокер (WILD символ) та бонусний символ.

Скаттер – символ грає на будь-якій позиції на ігрових барабанах ігрового автомата. Для отримання виграшу по Скаттер-символах необхідно, щоб їх випало не менше трьох. Скаттер на автоматі Book of Ra Deluxe є також «диким» символом і замінює символи на виграшній лінії до максимального виграшу.

Делюкс Гамінатор Книга РА правила для виграшних комбінацій:

– комбінація є виграшною, якщо однакові символи містяться на ігровій лінії зліва направо починаючи з лівого крайнього барабана;

– комбінація є виграшною, якщо знаходиться на лінії, на яку зроблено ставку;

– оплачується найбільша комбінація, що виграла на лінії;

– виграші по Скаттер – символах додаються до виграшів по лініях.

Book of Ra Deluxe ризикгра:

Після будь-якої виграшної комбінації гравець може почати ризик-гру і спробувати збільшити свій виграш. Натиснувши на кнопку «Double» гравець переходить в ризик-гру, де потрібно вгадати колір наступної закритої карти (Red – червоний або Black – чорний). Якщо гравець вгадав, сума його виграшу збільшиться вдвоє, якщо ні, вся сума згоряє. 

Бонусна гра Deluxe Book of Ra:

Коли випадають три або більше Скаттер, починаються десять безкоштовних ігор (Free Games). У безкоштовних іграх присутній додатковий спец – символ. При випадінні спец символів гравець отримує великі виграші. Якщо під час безкоштовних ігор випадають три або більше Скаттер, додатково нараховуються десять безкоштовних обертань.